Iskola másképp az Ady Endre Líceumban

A tematika: Nagyvárad a mi városunk

Ciubotariu Éva, az Ady Endre líceum aligazgatónője

Ciubotariu Éva, az Ady Endre líceum aligazgatónője

A jövő héten zajlik le a nagyváradi Ady Endre Elméleleti Líceumban az Iskola másképp program, mely a Nagyvárad a mi városunk, tematika köré fog csoportosulni. A programsorozatról Ciubotariu Éva, az iskola aligazgatónője tájékoztatta tegnap a Bihari Naplót.

Pap István

Ciubotariu Éva aligazgató kifejtette: „Ebben az évben az Iskola másként program nem egyszerre zajlik le minden tanintézményben, mert a minisztérium három periódust jelölt ki, amikor meg lehet ezt valósítani. Mi úgy döntöttünk, hogy számunkra a legoptimálisabb az október 31.–november 4. hét

Cikk 1 / 1

Kérjük jelentkezzen be, hogy a teljes cikket olvashassa

Please enter the code

The code is not valid, has been used already or has expired
Levélküldés