Csiperó nemzetközi gyermektalálkozó Váradon

Az idei alkalomra július 2-9. között került sor városunkban

Az idei alkalomra július 2-9. között került sor városunkban

A nagyváradi Szacsvay Imre Általános Iskola immár negyedik alkalommal vett részt a Csiperó-Európa Jövője Nemzetközi Gyermektalálkozón. A program folytatására jövő nyáron kerül sor, amikor iskolánk egy gyermekcsoportja fog Kecskemétre látogatni.

Fekete Erika, programfelelős

Az idei alkalomra július 2-9. között került sor városunkban, ugyanis a kecskeméten megtartott nagy esemény utáni évben az ottani diákok ellátogatnak a külföldi partnerekhez. Ebben az évben vendégeink voltak a kecskeméti Vásárhelyi Pál Álltalános Iskola és Alapfokú Művésze


Kérjük jelentkezzen be, hogy a teljes cikket olvashassa

Please enter the code

The code is not valid, has been used already or has expired
Levélküldés